Люстратор


 

Реклама

Загрузка...

Форма входа

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Loading...
18.03.2017 00:00

Злодюги зазіхнули на безпеку водіїв – на трасі Одеса-Мелітополь-Новоазовськ вкрадено тросове огородження Избранное

2


9 березня працівниками філії «Варварівська ДЕД» ДП «Миколаївський облавтодор» на ділянці автодороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог), км 126 200 було виявлено факт крадіжки тросового огородження (50 погонних метрів), про що було заявлено до Миколаївського РВП та Очаківського ВП ГУНП.Зазначене огородження було встановлено на ділянці дороги з насипом понад 3 метри для недопущення з’їзду транспортних засобів з дороги.


Вищевказані дії містять ознаки правопорушень, склад яких визначено в ст. 185 «Крадіжка» ККУ та ст. 277 «Пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів» ККУ.


Звертаємо увагу учасників дорожнього руху, що у випадку виявлення фактів вандалізму на автодорогах області необхідно терміново повідомляти про це до відділку поліції за телефоном 102 та відповідальному черговому ДП «Миколаївський облавтодор» за телефонами : 38(067)512 65 41 або (0512) 56 41 16 — цілодобово!


3


Прес-служба САД у Миколаївській області


Читайте також: На Первомайщині в автоаварії постраждав неповнолітній мопедистДжерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/zlodyugi-zazihnuli-na-bezpeku-vodiyi-na-trasi-odesa-melitopol-novoazovsk-vkradeno-trosove-ogorodzhennya/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Загрузка...