Люстратор


 

Реклама

Загрузка...

Форма входа

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Loading...
15.06.2016 11:28

Обласна програма протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу та гепатиту

На п’ятій сесії обласної ради сьомого скликання депутатський корпус ухвалив зміни до соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки.

Ця програма передбачає створення системи безперервного надання якісних і доступних послуг з діагностики, профілактики ВІЛ-інфекції, туберкульозу та гепатиту, надання послуг з лікування, догляду і підтримки людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією, закупівлю нового обладнання. Загальний бюджет програми складає близько 54 мільйонів гривень. А у 2016 році на її реалізацію передбачено майже 16 мільйонів гривень.

«Реалії сьогодення вимагають розглядати зазначені хвороби як комплексну проблему, а отже і відповідь на них повинна бути глобальною за своїм масштабом та ефективною за результатом. Саме це спричинило необхідність створення єдиної обласної програми, яка забезпечить стабілізацію рівня захворюваності та зниження смертності від хвороб, що спричиняють найбільший негативний соціально-демографічний та економічний вплив», - зазначив Анатолій Урбанський.

 

 

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Загрузка...