Люстратор


 

Реклама

Загрузка...

Форма входа

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Loading...
20.06.2015 13:58

Через ситуацію на «Азоті» нечистоти можуть потекти в Горинь

Зупинка очисних споруд на хімічному гіганті «Рівнеазот», який уже майже місяць не працює через арешт власного газу у сховищах, не така вже й малоімовірна. Якщо ситуація не зміниться і підприємство не запрацює – очисні споруди, які обслуговують обласний центр, можуть припинити роботу. Про це під час сесії Рівнеради повідомив депутат та головний інженер підприємства Володимир Коваленко, інформує кореспондент ERVE.UA.
 
 
Під час доповіді по ситуації на «Азоті» колеги запитали Володимира Коваленка, наскільки реальна у місті екологічна катастрофа. Той відповів коротко:
 
-Влітку небезпеки абсолютно немає. А от взимку 5 приміщень, які повинні очистку проводити, обігріваються паром. Якщо не буде газу – не буде пару і буде все зупинено, - зазначив Володимир Коваленко. 
 
 
Тож обранці вкотре нагадали уряду, що із вирішенням ситуації з «Азотом» не можна зволікати і потрібно зробити усе, щоб найближчим часом чотири тисячі його працівників включились в роботу. 
 
Зазначимо, що зупинка підприємства «Рівнеазот» загрожує спричинити екологічну катастрофу. Обласний центр, в якому проживають чверть мільйона осіб, у будь-який момент може виявитися без води та каналізації через припинення роботи очисних споруд.
 
Міські очисні споруди здатні переробляти лише 30 відсотків відходів життєдіяльності людей. Виходить, що після зупинки очисних споруд на хімічному гіганті 70 відсотків неочищених каналізаційних стоків потраплять в річку Горинь.
http://erve.ua/news/society/cherez_sytuatsiyu_na_azoti_nechystoty_mozhut_potekty_v_goryn_1906.html
Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Загрузка...