Люстратор


 

Реклама

Загрузка...

Форма входа

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Loading...
07.09.2015 04:28

Утечка персональных данных в ”Укринбанке”

Хотів би повідомити про факт навмисного розголошення банківської таємниці працівником Кременчуцького відділення ПАТ «Укрінбанк» Полтавець Ольгою Олександрівною (т. 0978071877). Я є клієнтом ПАТ «Укрінбанк» та в липні 2015 року під час чергового візиту до відділення ПАТ «Укрінбанк» в м. Кременчуці до мене звернулась Полтавець Ольга Олександрівна з пропозицією придбати в неї інформацію про кредитні справи клієнтів ПАТ «Укрінбанк» до яких вона має доступ. За вказану інформацію Полтавець О.О. хотіла отримати 1000грн.

Я, маючи свідому громадянську позицію, без жодних намірів допускати розголошення вказаної інформації, а тільки з метою недопущення здійснення Полтавець О.О. подальших дій щодо розголошення банківської таємниці, на її пропозицію погодився. Через кілька днів, в неробочий час, після попередньої домовленості по телефону з Полтавець О.О. (т. 0978071877), під час зустрічі вона передала мені флеш-накопичувач з вказаною інформацією. Ознайомитись з вказаною інформацією Ви можете за посиланням http://rusfolder.com/44067045, скачавши файл Flash.rar, що містить всю інформацію про кредитні справи клієнтів ПАТ «Укрінбанк», яку Полтавець О.О. передала мені. Після цього Полтавець О.О. сказала, що за таку грошову винагороду більше інформації вона не надасть, проте за окрему плату вона може передати і іншу інформацію, що може когось зацікавити. Суму грошової винагороди Полтавець О.О. не називала.

Доводжу до Вашого відома, що з приводу вказаних фактів мною була написана конфіденційна заява до правоохоронних органів щодо проведення стосовно Полтавець Ольги Олександрівни оперативних заходів з метою негласного отримання інформації щодо факту продажу нею інформації, що містить банківську таємницю, а також щодо можливих інших фактів продажу банківської таємниці стороннім особам.

Після вищеперерахованих подій мене дуже зацікавило, що ж дає можливість Полтавець О.О. так відкрито та без страху відповідальності пропонувати продаж банківської таємниці третім особам. Після спілкування з деякими клієнтами Кременчуцького відділення ПАТ «Укрінбанк» мені вдалося з’ясувати наступне.

Полтавець Ольга Олександрівна є коханкою (та одночасно підлеглою) директора Світловодського центрального відділення ПАТ «Укрінбанк» Мешкова Юрія Степановича (т. 067-535-04-35, 050-343-25-33). На підтвердження цього у вкладенні до цього листа є фотографії з постійного місця відпочинку Полтавець О.О. та Мешкова Ю.С. – ресторану «Майстер», що знаходиться в смт. Власівка Світловодського району. Ресторан та готель «Майстер» належать Приватному підприємству «Віктор і К», яке обслуговується в ПАТ «Укрінбанк». Також у вкладенні є фотографії з номеру готелю «Майстер» де Полтавець О.О. та Мешков Ю.С. часто проводять свій «вільний час». Характер та місце фотографій кажуть самі за себе. Вказані факти відомі багатьом працівникам ПП «Віктор і К», зокрема працівникам ресторану «Майстер» та готелю «Майстер», що дуже негативно впливає на імідж ПАТ «Укрінбанк».

Також, за відомою мені інформацією, Полтавець О.О. на початку 2015 року мала бути звільнена з роботи в ПАТ «Укрінбанк» за скороченням і навіть була змушена написати заяву про звільнення. Проте, завдяки протекторату Мешкова Ю.С., Полтавець О.О. залишилась працювати в банку та звільнена не була. За таку допомогу Мешков Ю.С. зажадав, щоб його підлегла Полтавець О.О. віддячила, надаючи йому послуги сексуального характеру.

Хочу наголосити, що, в той самий час, директор Світловодського центрального відділення ПАТ «Укрінбанк» Мешков Юрій Степанович одружений та виховує сина Миколу. Вказані факти щодо зв’язку Полтавець О.О. та Мешкова Ю.С. напевно відомі співробітникам Кременчуцького відділення ПАТ «Укрінбанк» та багатьом клієнтам ПАТ «Укрінбанк». Хочу наголосити на тому, що такі неприкриті аморальні стосунки між Полтавець О.О. та Мешковим Ю.С. вкрай негативно впливають на імідж ПАТ «Укрінбанк» серед існуючих клієнтів банку та зменшують можливість притоку нових клієнтів до ПАТ «Укрінбанк». Крім того, вказані факти негативно впливають на ефективність роботи Кременчуцького відділення ПАТ «Укрінбанк» та знижують довіру до банківської установи в цілому.

Лист аналогічного змісту був мною направлений до служби безпеки ПАТ «Укрінбанк», проте ані відповідної реакції з їхнього боку, ані просто відповіді не було. Складається враження, що їм просто все одно. В той час як про те, що коїться в Кременчуцькому відділенні ПАТ «Укрінбанк» в самому Кременчуці знає вже пів міста.

Надана Вам інформація є абсолютно публічною, відомою багатьом особам в м. Кременчуці та м. Світловодську, проте здається, що керівництво ПАТ «Укрінбанк» зовсім не турбується діловою репутацією своїх регіональних відділень. І все це відбувається на фоні системної кризи в банківському секторі в цілому. Можливо керівництво ПАТ «Укрінбанк» могло би бути більш далекоглядним, як ви вважаєте?

https://ord-ua.com/2015/09/06/utechka-personalnyh-dannyh-v-ukrinbanke/?lpage=1

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Загрузка...