Люстратор


 

Реклама

Загрузка...

Форма входа

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Loading...
25.09.2015 05:04

Климкин трудоустроил ветеринара Януковича — Башинского

Зрада і перемога. Перемога і зрада. “Інь” та “янь” нашого сьогодення. Давайте я вам покажу, як вони тісно переплелися. 7-го квітня цього року в своєму блозі на УП я написав пост: “Ветеринар Януковича досі при владі”.
http://blogs.pravda.com.ua/authors/gnap/5523f787cf097/
В ньому йшлося про керівника Державної ветеринарної служби України Віталія Башинського, який в Межигір’ї лікував лебедів Януковича та собачок його коханки Полєжай. А за це просив в Януковича, щоб Генпрокуратура не переслідувала його за службові зловживання. Написав я тоді блог і забув, завалений розслідуваннями про інших негідників. Але, виявилося, що вже наступного дня після публікації, Башинського звільнили з посади. Це перемога? Безперечно.
Більше того, газета “Волинь” написала, що завдяки цьому звільненню Башинського, волинські фермери тепер змогли завезти в Україну корів породи “джерсі”. Ці корови дають молоко, з якого виходять дуже смачні сири. Раніше саме Башинський блокував ввезення цих корів, натякаючи на хабар від фермерів. Тепер же людили зітхнули спокійно і роблять якісні сири. Це перемога? Та взагалі супер!
Так а в чому ж зрада? А зрада, мля, в тому, що “ветеринар Януковича” Башинський знову на посаді. Сьогодні він радник міністра закордонних справ. Про що МЗС офіційно підтвердило у відповідь на мій запит. Тому в мене питання: Pavlo Klimkin ви Гуглом користуватись не вмієте? Чи у вас теж є лебеді з цуциками, яких лікувати потрібно?

 
 
 
Дмитро Гнап
Нравится   Комментарий  
  • Вам, Mykhaylo Yakobchuk, Сергій Лещенко, Максиму Каменеву и 740 другим это нравится.
  • 98 публикаций
  • Comments
    • 4 из 19
      Показать предыдущие комментарии
    •  
 
Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Загрузка...