Люстратор


 

Реклама

Загрузка...

Форма входа

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Loading...
11.10.2015 16:04

Молочні ріки «Батьківщини»: які афери чекають на Вінниччину після виборів

У Вінниці, на Соборній, 85, тобто у приміщенні, яке асоціюється із колишнім головою Вінницької облради, регіоналом, одним із керівників «Партії розвитку України» Сергієм Татусяком28 сернпя 2015 року утворено ТОВ «Євроорганік-Вінниця» (ЄДРПОУ 39974715), підприємство, спеціалізація якого є за КВЕД 10.51 Перероблення молока, виробництво масла та сиру. І що б, здавалося, тут такого?

Із статутного внеску у 1000 гривень, 850 внесла київське ТОВ «Євроорганік», 150 – вінницьке ТОВ «Вінмол». Про них детальніше напишемо далі.

А поки що звернемось до "офіційного" сайту «проекту» (http://bestseller.digital/eo/#contacts). Відомостей небагато, але цього досить, щоб зрозуміти "план Юлі" і її місцевих діячів. Отже, "Євроорганік" займається заготівлею та переробкою молока із домогосподарств населення.

МЕТА ПРОЕКТУ:

Підвищення доходів сільського населення від утримання ВРХ шляхом створення мережі заготівельних пунктів та молокопереробних підприємств та закупівлі молока за справедливими цінами; Надання сервісних послуг домогосподарствам населення з метою підвищення ефективності виробництва молока; Соціальний розвиток сільської місцевості; Забезпечення міського населення натуральними молокопродуктами.

СУТЬ ПРОЕКТУ:

Створення в кожній області України мережі (1168 шт) молокозбиральних пунктів, обладнаних лабораторіями, потужностями для охолодження та пастеризації молока, з власними молоковозами для заготівлі молока; Створення парку магістральних молоковозів для транспортування молока від молокоприймальних пунктів до молокопереробних підприємств; Будівництво 1-2 молокопереробних підприємств в кожній області, які будуть випускати сухе молоко та вершкове масло (27 заводів по Україні); Створення роздрібної торгової мережі пастеризованим молоком в містах з молоковозів/термоцистерн; Постачання комбікормів для худоби; Ветеринарне обслуговування та штучне осіменіння худоби; Супутня роздрібна торгівля з молоковозів; Постачання домогосподарствам високопродуктивних нетелів.

ЮРИДИЧНА СТРУКТУРА ПРОЕКТУ:

Заснування спільного підприємства із постачальником обладнання (Управляюча компанія) - Управляюча компанія85%; Управляюча компанія буде співзасновником підприємств в областях (85%), які будуть управляти молокопереробними заводами та мережами приймальних пунктів, роздрібною торгівлею та сервісними послугами - Регіональні компанії15%; Регіональні компанії виступають співзасновниками (15%) молокопереробних підприємств.

Спочатку про київських засновників. ТОВ «Євроорганік» (39812552). Тут навіть нічого і не вигадували.

Юридична адреса – Киїів, вул. Турівська, 15. А у цій будівлі – офіс «Батьківщини» (http://www.pravda.com.ua/articles/2010/07/2/5191429/?attempt=1).

Засновниками «Євро органік» є кілька ТОВ, які по суті належать формально громадянину Чехії Вацлаву Францу (ВАЦЛАВ ФРАНЦ, ЧЕСЬКА РЕСПУБЛІКА, ПАСПОРТ Р 41520860, 18200, МІСТО ПРАГА, ВУЛИЦЯ ТАНВАЛЬДСЬКА, БУДИНОК 1336/7), громадянці України Аллі Поєвій (ГІОЄВА АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА УКРАЇНА М.КИЇВ ПРОСПЕКТ 40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ БУДИНОК 11 КВАРТИРА 206) та німцю Георгу Герману (ГЕОРГ ГЕРМАН ДЮКІНГХАУС КРАЇНА ГРОМАДЯНСТВА НІМЕЧЧИНА С 712F8Х7G МІСТО АЛЕН, ВУЛ.1 М БЕСЕНФЕЛЬД,БУДИНОК 58).

Ці троє засновників ТОВ з офісом «Батьківщини» заснували у кожній області «Євроорганік-ХХХ», де ХХХ – назва регіону.

Так ось, виявляється, що співзасновником «Євроорганік-Вінниця», яке, нагадаємо, знаходиться у будівлі, де був офіс «Молодих регіонів» і з часів НДП змінювалась тільки вивіска, а не люди, є ТОВ «Вінмол» (39832144), яке зареєстровано… там само! За адресою Вінниця, вул. Соборна, 85, оф.20.

А засновниками «Вінмолу», а отже і «Євроорганік-Вінниця» є Діана Геннадіївна Кес(ВІННИЦЯ ВУЛИЦЯ ЗОДЧИХ БУДИНОК 14 КВАРТИРА 64), донька Людмили Михайлівни Щербаківської, голови обласної «Батьківщини», першого номера у списку до облради, кандидата на посаду вінницького міського голови. Сама Діана йде на вибори у списку «Батьківщини» до Жмеринської райради.

Співзасновником підприємств є вінничанин Андрій Петрунчак (МІСТО ВІННИЦЯ ,ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА,БУДИНОК 39 КВАРТИРА 28), який чимало років працював на посаді секретаря у суді, був заступником начальника відділу Держміграційної служби у Староміському районі Вінниці

Цікавим є те, що формальник керівником ТОВ є Олександр Прокопчук, чиновник, який підпадає під люстрацію: Прокопчук Олександр Анатолійович, Посадовець часів Януковича.

Особа, яка обіймала посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року.

Орган влади: Керівники обласних та районних державних адміністрацій (крім виборних посад), Тип посади: Голова обласної державної адміністрації, його перший заступник та заступники, Назва посади: заступник голови-керівник апарту Вінницької облдержадміністрації. Період: 26 березня 2007 — 14 лютого 2014.

Прокопчук на виборах у 2014 році був головю виборчої комісії в 11 окрузі від Василя Куйбіди.

Цікаво інше. Як виявилося, «Євроорганік» має не тільки представництва у всії регіонах, при чому представництва очолються виключно «батьківщинівцями», але й окремі кандидати від «партії Юлі» йдуть у ради, зазначаючи місцем роботи саме це ТОВ. Наприклад, Михайло Мушієк, директор ТОВ «Євроорганік-Черкаси» йде від «Батьківщини» до Черкаської облради, Ігор Брошук з Рівного (теж директор відповідного ТОВ) – до Рівненської облради, Сергій Тріщанович з Херсона – так само. І так далі…

Що саме надумали зробити «батьківщинівці» цією молочноє аферою в Україні – поки що загадка. Можливо, ці ТОВ – просто засіб відмивання грошей на передвиборчу програму. Можливо, щось інше. Поживемо-побачимо, але напоготові треба бути завжди.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Загрузка...