Люстратор


 

Реклама

Загрузка...

Форма входа

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Loading...
22.11.2015 11:20

З черепно-мозковою травмою з приватної гімназії в урочний час забрали першокласницю. Т

 

Першокласницю Валерію Віллер до школи готували батьки дуже ретельно. Дівчинка після закінчення дитсадка уміла читати і рахувати.

Батьки та бабуся з 30-річним педстажем свій вибір зупинили на приватній гімназії м.Вінниці, дарма що оплата на місяць більше 2 тис. грн. Тепер стверджують, що зробили дуже велику помилку, потрапивши в «елітний» заклад.

- Перед школою ми двічі розмовляли з директором, і нас запевнили, що атмосфера в закладі доброзичлива, бо всі діти спілкуються з психологом при відборі у гімназію, — розповідають батьки. — У класах по 18 учнів, і є можливість індивідуального навчання. Коли ж наша дівчинка пішла у школу, то замість набуття глибоких знань отримала психологічну травму. Від однокласника почула про секс. Хлопчик у класі постійно її штурхав, і вона боялася ходити у школу. З обома ними неодноразово спілкувалася психолог, з’ясовуючи причину конфлікту, й повідомила, що це так проявляється симпатія.

Самі батьки тричі зустрічалися з адміністрацією з приводу дискомфорту навчання їхньої дівчинки у класі. Одного разу провели бесіду з батьками хлопчика. Результату це не дало. Більше того, 6 листопада Валерія опинилася в обласній дитячій лікарні, з заяви батьків — з відкритою черепно-мозковою травмою.

Валерія розповіла, що на перерві гралися з однокласниками на подвір’ї у «Світлофор». Й коли вона перебігала умовну дорогу, то хлопчик, з яким вона у конфлікті, підставив ногу. Валерія зачепилася й, падаючи, сильно вдарилася об бордюр. З рани заюшила кров. Вчителька в той час була з дітьми, але з тими, які з’їжджали з гірки. Дівчинку зі школи забрала «швидка допомога» в обласну лікарню.

- У цьому закладі нульова дисципліна, адміністрація некомпетентна в поводженні з дітьми, — пишуть батьки у зверненні до нашої газети. — Ми дуже хочемо, щоб у цьому навчальному закладі перестали травмувати нормальних дітей, а більше уваги звертали на неврівноважених.

Коментар засновника приватної гімназії Наталії Ковтун:

- Гімназією подана скарга до міліції за хуліганські дії батька. Я не можу переказувати слова, які казав чоловік на адресу вчителів, медсестри. У той день вчителька не залишала без нагляду учнів. Цей хлопчик з небагатої сім’ї. Діти — це діти, можуть побитися і помиритися. Просто батько дівчинки негативно налаштований на світ і на хлопчика. Дівчинка сама хоче гратися з цим хлопчиком. Так, вона розбила лоба і їй надали кваліфіковану першу медичну допомогу. Так, психологи спілкуються з дітьми при вступі у гімназію, але щоб визначити, чи витримають навантаження. У гімназії на тиждень 6 уроків англійської та щодень по 9 уроків, працює група продовженого дня. У нас черга у школу. Цього року вперше набрали два перших класи. У мене самої дитина поламала ключицю на уроці. «Без сучка і задоринки» навряд чи якій школі вдається прожити.

Газета слідкуватиме за цим конфліктом разом із вами.

 http://33kanal.com/publications/z-cherepno-mozkovoju-travmoju-z-privatnoyi-6752.html

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Загрузка...