Люстратор


 

Реклама

Загрузка...

Форма входа

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Loading...
23.01.2020 00:00

23.01.20 01:23 Пане Зеленський, запитай-те! Избранное

У Давосі журналістам вдалося запитати Зеленського (Мендель не догледіла?) про можливість його зустрічі в Ізраїлі з Путіним. Президент відповів, що ця зустріч «може бути».

А далі — цікавіше. У Зеленського є питання до Путіна про обмін полоненими. І все. Інших питань немає (судячи з відповіді).

Журналісти намагалися дізнатися, чи буде він запитувати Путіна, чому на Донбасі досі стріляють. Адже, про режим тиші також домовлялися у Парижі на зустрічі в нормандському форматі. Але від цього запитання Зеленський тупо втік.

https://www.youtube.com/watch?v=qrzjYYE_W-Y

І от тут хочеться звернутися до президента: запитай! Запитай-те!

Запитай-те Путіна, чому попри домовленості його війська продовжують вбивати українців? Чому не працює ось це «просто перестать стрелять»? Чому обіцяний мир так і не настає?

Прості запитання. Які мають дати відповідь самому Зеленському: чого варті домовленості з Путіним, і чи не намагаєтсья КДБшник розвести коміка як лоха?

Але ж Зеленський не лох. Він крутий чувак світового маштабу. Який у Давосі чітко сказав: Росія анексувала частину території України. Тож тепер нічого не заважає йому поставити незручне запитання дєдушкє з Кремля.

Треба тільки добре попросити Зеленського.

Давайте усі разом: пане Зеленський, запитай-те!Джерело статті: “https://censor.net.ua/blogs/3171389/pane_zelenskiyi_zapitayite”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Загрузка...