Люстратор


 

Реклама

Загрузка...

Форма входа

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Loading...
24.01.2020 00:00

Румунія висунула офіційні претензії Україні: назріває дипломатичний скандал Избранное

последние новости в Украине останні новини в Україні


Румунія вимагала пояснень через неточний переклад про "окупацію" Північної Буковини.

Міністерство закордонних справ Румунії зажадало від українського посла у зв’язку із згадкою Румунії під час вітальної промови президента України Володимира Зеленського до Дня соборності. Про це повідомляє пресслужба МЗС Румунії.

Повідомляється, що в Румунії зажадали пояснень у зв’язку згадкою "окупації" Північної Буковини у промові Зеленського.

"Румунська сторона вимагає роз’яснень щодо згадок про Румунії, які з’явилися в нещодавньої публічної промови президента України, і висловлює здивування цим і підкреслює необхідність правильного розуміння історії", — йдеться в заяві МЗС.

За словами посла України в Бухаресті Олександра Банькова, мова йде про неточному перекладі на англомовній сторінці сайту Офісу президента слова "зайняли", яке було переведене як "occupied" і сприйнята румунською стороною як "окупація".

"Звичайно, це офіційний переклад, але залишається лише перекладом і не змінює оригінальний текст. Ті, хто хочуть, легко можуть перевірити оригінальне відео. До речі, переклад вже виправлений (на слово "taken" — ред.), — написав Баньков на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаймо, ізраїльський меморіальний центр Яд Вашем здивований і засмучений рішенням президента України Володимира Зеленського про передачу місця своєї делегації на Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту тим, хто пережив ту трагедію. Про це повідомляє The Times of Israel.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/rumuniya-visunula-oficiyni-pretenzii-ukraini-nazrivae-diplomatichniy-skandal”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Загрузка...