Люстратор


 

Реклама

Загрузка...

Форма входа

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Loading...
24.01.2020 00:00

“Укрзалізниця” і Deutsche Bahn: у Кабміні пояснили деталі співпраці Избранное

“Укрзалізницю” не будуть продавати або здавати в оренду німецькому оператору Deutsche Bahn.


Loading...


Про це в четвер, 23 січня на Українському сніданку в Давосі сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає НАРОДНА ПРАВДА.


Як відомо, раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що УЗ хочуть віддати в управління німцям на 10 років.


“Зараз не йде мова про продаж власності або здачі в оренду. Мова йде про стратегічне партнерство”, – підкреслив Криклій.


За його словами, Deutsche Bahn може поділитися своїми даними, досвідом і напрацюваннями.


“Ми максимум повинні перейняти, щоб у нас були такі ж прозорі процедури, щоб не було корупції, щоб була “німецька точність” у підходах і плануванні. Як результат ми повинні отримати зовсім іншу якість як вантажних перевезень, так і перевезень”, – зазначив міністр.


На питання про те, чи буде Deutsche Bahn призначати керівника УЗ і планується поставити на керівні пости 15 топ-менеджерів від німецької компанії, Криклій відповів: “Ми говоримо поки що про консультації та про партнерство. Надалі будемо розглядати різні сценарії. Але ми будемо захищати інтереси України – що нам вигідно, а що ні. Також ми не відмовляємося від планів по IPO”.


Відзначається, що в Deutsche Bahn заявили, що будуть надавати консультативні послуги Укрзалізниці, підписання договору про наміри заплановано на початок лютого.


Раніше стало відомо, що Укрзалізниця буде співпрацювати з Deutsche Bahn. У Давосі міністерство інфраструктури підписало Меморандум про взаєморозуміння з залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn.


Нагадаймо, що в середу, 22 січня в рамках візиту до Швейцарії президент України Володимир Зеленський бере участь у щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), який проходить у швейцарському Давосі. Глава держави у своєму виступі назвав головну загрозу світу.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/23/ukrzaliznytsya-i-deutsche-bahn-u-kabmini-poyasnyly-detali-spivpratsi/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Загрузка...