Люстратор


 
27.04.2020 00:00

Євробачення-2020 відбудеться у форматі шоу Europe Shine A Light: де українці зможуть його побачити Избранное

Євробачення-2020 відбудеться у форматі шоу Europe Shine A Light: де українці зможуть його побачити

Організатори пісенного конкурсу "Євробачення-2020" ухвалили рішення влаштувати альтернативне шоу Europe Shine A Light. Глядачі зможуть насолодитися переглядом пісенного конкурсу вдома.

Об этом сообщает Руспрес

Онлайн-концерт відбудеться 16 травня о 22:00 за київським часом. В Україні його транслюватиме телеканал "UA: Перший", повідомляє АСПІ.

По світу шоу показуватимуть у 41 країні. Учасники від різних країн виступатимуть протягом двох годин. Також концерт можна буде подивитися на офіційному YouTube-каналі "Євробачення" і сайті eurovision.tv.

18 березня стало відомо, що пісенний конкурс Євробачення-2020 скасовано через стрімке поширення коронавірусу у світі. У цьогорічному Євробаченні мали виступати представники 41 країни. Україну мав представляти гурт Go_A з піснею "Соловей". Організатори Євробачення запропонували публіці онлайн-концерт за участю усіх учасників шоу.

ASPI news повідомляло раніше, що Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) вирішив через коронавірус перенести Євро-2020 на 2021 рік.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/kultura/item/53401-yevrobachennia2020-vidbudetsia-u-formati-shou-europe-shine-a-light-de-ukraintsi-zmozhut-ioho-pobachyty”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий