Люстратор


 

Реклама

Загрузка...

Форма входа

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Loading...
10.07.2015 06:52

В Полтаві затримали крадіїв газоконденсату

За даними місцевих правоохоронців, у підозрюваних вилучили 4,5 тонни викраденого конденсату. Нещодавно, Прокуратурою Полтавської області та Управлінням МВС області, було викрито злочинну групу – чоловіки займалися крадіжками вуглеводневої сировини з магістральних трубопроводів, розташованих на території Полтавського району. Наразі за фактом пошкодження магістрального конденсатопроводу та крадіжки газового конденсату з нього, слідчим управлінням УМВС України в області розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.292 та ч.2 ст. 185 КК України.

Про це повідомила заступник начальника управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Наталія Лець:

Триває проведення слідчих дій, направлених на документування злочинної діяльності та притягнення усіх співучасників злочину до кримінальної відповідальності. Станом на сьогодні, 2 осіб вже затримано у порядку ст.208 КПК України за підозрою у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень. У них вилучено 4,5 тонни викраденого газового конденсату, знаряддя і засоби, що використовувалися при вчиненні злочину.

http://poltava.today/uk/news/show/1342

 

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Загрузка...