Люстратор


 

Реклама

Загрузка...

Форма входа

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Loading...
10.07.2015 07:13

Спека не вплине на врожай городини на Буковині

Гарний урожай овочів та невисокі ціни на городину прогнозують цього року на Буковині.  Урожай овочевих продуктів буде непоганий, – каже фермер із Вижниччини Василь СОЛОМКО. – Спека вплинула на якість урожаю, але загальної картини не зіпсувала. "У багатьох городників цього року погано сходила картопля, – продовжує В. Соломко. – Це насамперед пов’язано з умовами зберігання й сортовими особливостями картоплі. Оскільки зима була теплою, у сховищах, де не було врегульованої температури, вона проросла. Треба зважити, що попри нещодавню спеку, випадають помірні дощі. Тому врожай ранньої картоплі нормальний". Як вважає фермер, ціни на городину будуть помірними. 

Людям треба збути продукцію, – каже фермер. – Зараз відпадають споживачі картоплі з Донецької й Луганської областей. Крім того, ніхто вже не продає картоплю кримчанам. До того ж багато людей зараз садять овочі, бо зарплата в них мала й купувати городину невигідно. 

До речі

За словами Соломка, високі температури повітря в подальшому можуть знизити урожай городніх культур. Зокрема найгіршим через спеку може бути урожай капусти, салату, пізніх сортів картоплі та кукурудзи.

– Якщо температура вища 28 градусів, то всі овочеві культури зупиняються в рості і розвитку, – говорить фермер. – Скажімо, для росту капусти чи салату потрібно багато вологи. А з грунту ці культури вологу не приймають. Зазнає шкоди і врожай пізніх сортів картоплі. Без достатньої кількості вологи кукурудза матиме порожньозерні качани. 

Щоб врятувати врожай, фермер радить поливати овочі.

– Поливати городину варто у нічний час, щоб не спалити коріння при поливанні в сонячну погоду, – зауважив В. Соломко. – Зараз від всихання рослини рятує лише роса.

http://molbuk.ua/chernovtsy_news/94766-speka-ne-vplyne-na-vrozhay-gorodyny-na-bukovyni.html

 

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Загрузка...