Люстратор


 

Реклама

Загрузка...

Форма входа

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Loading...
01.11.2015 16:44

СБУ і ГПУ показали докази причетності Корбана до злочинного угруповання

Служба безпеки України та Генеральна прокуратура України дали брифінг щодо проведення широкомасштабної спецоперації у Дніпропетровську та затримання лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана.

Помічник Генпрокурора України Владислав Куценко наголосив, що сьогодніряд ЗМІ намагаються дезінформувати громадськість щодо затримання Корбана.


Фото: hromadske.tv

За його словами, порушень з боку працівників ГПУ та СБУ в ході проведення процесуальних дій стосовно лідера "УКРОПу" не було. Він запевнив, що вчора з цього приводу нібито було багато дезінформації в ЗМІ.

"Ніяких порушень з боку співробітників ГПУ і СБУ не було. Спочатку, говорили, що співробітники, які прийшли затримувати Корбана, нібито не представилися. Ми показали відео, де видно, що вони показали посвідчення і назвали свої прізвища. Друге, говорили, що нібито вони були в масках. Ті, хто безпосередньо брали участь у затриманні, були з відкритими обличчями", - заявив Куценко.

Читайте также: Коломойський про справу Корбана: "Мені жодних вимог не висували"


Фото: hromadske.tv


Фото: hromadske.tv


Фото: hromadske.tv


Фото: hromadske.tv

Також в ГПУ повідомили, що підозра щодо Корбана може бути доповнена новими статтями. На даний момент лідеру "УКРОПу" Геннадія Корбана пред’явлені звинувачення за трьома статтями.

При цьому, він зазначив, що процесуальні дії відносно Корбана ще тривають і розглядаються інші епізоди правопорушень. Тому прокурор зазначив, що сама підозра може бути ще змінена за підсумками проведення даних дій.

Куценко наголосив, що прокуратура вимагатиме саме арешту для Корбана.

У свою чергу слідчий слідчої групи СБУ Павло Макєєв в ході брифінгу зазначив, що так звана "широкомасштабна операція" ще триває.

"В ході обшуків вилучено велику кількість грошей", - зазначив він, уточнивши при цьому, що основна стаття, за якою Корбану висунули звинувачення - створення організованого злочинного угруповання.

Крім цього представники правоохоронних структур у ході брифінгу заявили, що з "Фонду оборони країни" на рахунки фізичних осіб та комерційних структур було виведено близько 40 млн грн.

Читайте также: СБУ опубликовала видео задержания Корбана

Окрім того, в СБУ заперечили, що затриманням Корбана керував генерал, причетний до розгону Євромайдану.

Заступник начальника головного управління УБОЗу Павло Демчина у свою чергу уточнив, що в ході обшуку нібито вилучено велику кількість зброї. Однак він не зазначив, де саме було вилучено зброю.

"До нас надійшла інформація, що викраденням людей займалася приватна охоронна структура, у якої є вогнепальна зброя. Тому було прийнято рішення залучити" Альфу "для проведення операції. Інформація щодо наявності зброї підтвердилася", - заявив Демчина, зазначивши, що частина зброї представлена перед представниками преси на столі.

Генеральна прокуратура спростовула інформацію про проблеми з серцем у Геннадія Корбана. Про це на брифінгу сказав слідчий слідчої групи Генрокуратури Микола Макєєв.

Він зазначив, що до затриманого під час допиту в Генпрокуратурі були викликані лікарі, які не виявили в нього серйозних проблем зі здоров’ям.

"Жоден лікар так і не підтвердив передінфарктний стан у пана Корбана", - сказав Макєєв.

Слідчий підкреслив, що в СІЗО до Корбана ще раз були викликані лікарі, які також не побачили необхідності в його госпіталізації.

До Вашої уваги повне відео брифінгу.

 

 iPress.ua

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Загрузка...